مهم نیست مسیر شما چقدر است، یک مسافرت کوتاه آخر هفته یا سفر به هیمالیا، در هر صورت شما باید با ترفندهای چمدان بستن آگاه باشید. ما در اینجا راههایی را به شما نشان می دهیم که با عمل به آنها سفر بهتر و راحت تری خواهید داشت.

مجله اینترنتی برترین هابرترین ها:هر مسافری یک چمدان با خود به همراه دارد. مهم نیست مسیر شما چقدر است، یک مسافرت کوتاه آخر هفته یا سفر به هیمالیا، در هر صورت شما باید با ترفندهای چمدان بستن آگاه باشید. ما در اینجا راههایی را به شما نشان می دهیم که با عمل به آنها سفر بهتر و راحت تری خواهید داشت.

1. لباس های را در چمدان تا نکنید، لوله کنید. لباس‌های تا شده جای بسیار زیادی می‌گیرند. به جای این کار باید آنها را به‌ صورت فشرده لوله کنید. لوله کردن لباس‌ها جای کمتری اشغال کرده و کمتر نیز چروک‌ می‌شوند.

چند اصل کاربردی برای بستن چمدان


2.شاید پلاستیک های حبابی محافظ در بسته بندی ها بسیار جالب و سرگرم کننده باشند اما بهتر است برای بسته بندی لوازم سفرتان از آن استفاده نکنید زیرا جای زیادی می گیرند و دیگر برای لوازمی که در سفر خریده اید، جایی نخواهید داشت.

چند اصل کاربردی برای بستن چمدان


3.بهتر است برای بسته بندی لوازم آرایش آنها را در کیسه ای نایلونی قرار دهید و آنها را به صورت عمودی در گوشه ای از ساک بگذارید. در این صورت از ریختن و آلوده کردن دیگر لوازم نیز جلوگیری می شود.

چند اصل کاربردی برای بستن چمدان


4.حتی می توانید برای بسته بندی لوازم کوچک تان از کیسه های کفش استفاده کنید. حتما شما هم چند تا از این کیسه ها در خانه دارید اگر هم ندارید، این بار که کیف یا کفش خریده اید، کیسه های آن را نگهدارید تا در این مواقع بتوانید از آنها استفاده کنید. آنها رایگان و بسیار کاربردی هستند.

چند اصل کاربردی برای بستن چمدان


5.من همیشه با یک پاشنه کش سفر می کنم. واقعا کاربردی است به خصوص زمانی که می خواهید هنگام پیاده شدن از هواپیما کفش هایتان را بپوشید. (ممکن است پاهای شما کمی ورم کند و کفش پوشیدن برایتان سخت باشد) بنابراین بهتر است یک پاشنه کش کوچک با خود به همراه داشته باشید.

چند اصل کاربردی برای بستن چمدان


6.بهتر است یک کیسه زیپ دار کوچک از لوازمی که فکر می کنید در طول مسیر به آنها احتیاج خواهید داشت، با خود به همراه داشته باشید. به عنوان مثال من همیشه یک کیسه از وسایلی مانند نخ دندان، لوازم آرایش، مسواک، ویتامین و ... را با خودم در هواپیما به همراه دارم.

چند اصل کاربردی برای بستن چمدان


7.اگر لوازم سفرتان زیاد است، به جای این که تمام آنها را در یک چمدان تلنبار کنید، دو چمدان بردارید و لباس هایتان را تقسیم کنید. به عنوان مثال در یک چمدان لوازمی را که برای ساحل بدان احتیاج دارید و در چمدانی دیگر لباس هایی را که برای گشت و گذار در شهر برداشته اید، قرار دهید. در این صورت لازم نیست برای پیدا کردن چیزی در ساک، کل آن را بیرون بریزید.

چند اصل کاربردی برای بستن چمدان


8.از کیسه های کش داری که ممکن است در اتاق هتل شما نیز وجود داشته باشد، برای جدا کردن کفش ها یا لباس های کثیف استفاده کنید.

چند اصل کاربردی برای بستن چمدان


9.سعی کنید لوازم سنگین خود را در انتهای چمدان های چرخ دار قرار دهید تا تعادل برقرار شود و راحت تر قابل حمل باشند.

چند اصل کاربردی برای بستن چمدان


10.به همراه داشتن ساک های توری و سبک می تواند در سفر به کمک تان آید. به عنوان مثال می توانید به جای قرار دادن لباس هایتان روی زمین در هتل، آنها را در این ساک قرار دهید یا حتی لباس های کثیف یا خیس خود را در آن بگذارید و به آسانی آن را با خود حمل کنید. این ساک قابل تا شدن است بنابراین جای زیادی نمی گیرد.

چند اصل کاربردی برای بستن چمدان


11.اگر جعبه های شامپو یا دیگر لوازم بهداشتی تان بزرگ است، برای این که فضای زیادی را در ساک اشغال نکنند، بهتر است آنها را در ظرف های کوچک تری بریزید.

چند اصل کاربردی برای بستن چمدان12.قرار دادن وسایل تان در بسته بندی های مربع شکل نه تنها لوازم شما را تمییز نگه می دارد، بلکه از هدر رفتن فضا و گم شدن اشیا نیز جلوگیری می کند.

چند اصل کاربردی برای بستن چمدان
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه