مهسا کرامتی بازیگر 37 ساله ایرانی دلیل خداحافظی از بازیگری را اعلام کرد. گویا او به خاطر پسرش تا مدتی از بازیگری کناره گیری کرده است. مهسا کرامتی فعلا از بازیگری خداحافظی کرد. مهسا کرامتی سینما و تلویزیون در خصوص علت گزیده کار شدن در سینما و تلویزیون گفت:مدتی به خاطر پسرم نمی خواهم کار کنم تا به سنی برسد که بتوانم کارم را ادامه بدهم. از روزی که امیرمانی به دنیا آمده من به درکی از زنانگی رسیده ام که تا قبل از او نداشتم. به طوری که فکر می کنم یک زن با مادر شدن به تکامل می رسد. مادرشدن و به ...

دلیل خداحافظی مهسا کرامتی از بازیگری چه بود؟ + عکس مهسا کرامتی و خانواده اش

مهسا کرامتی بازیگر 37 ساله ایرانی دلیل خداحافظی از بازیگری را اعلام کرد. گویا او به خاطر پسرش تا مدتی از بازیگری کناره گیری کرده است.

 

مهسا کرامتی فعلا از بازیگری خداحافظی کرد

مهسا کرامتی سینما و تلویزیون در خصوص علت گزیده کار شدن در سینما و تلویزیون گفت:مدتی به خاطر پسرم نمی خواهم کار کنم تا به سنی برسد که بتوانم کارم را ادامه بدهم.

از روزی که امیرمانی به دنیا آمده من به درکی از زنانگی رسیده ام که تا قبل از او نداشتم. به طوری که فکر می کنم یک زن با مادر شدن به تکامل می رسد. مادرشدن و به دنیا آمدن فرزندم باعث شده ابعادی را در وجودم پیدا کنم که تا قبل از این نمی دانستم چنین ابعادی را در وجودم دارم. در قرآن و کتاب های آسمانی آمده است که خداوند از روح خود در وجود انسان دمیده است و من حالا این روح خداوندی را بهتر حس می کنم.

تولد امیر مانی قویدل پسر مهسا کرامتی و راما قویدل در سکوت خبری بود. برخلاف بقیه ی هنرمندان کسی از بارداری و تولد فرزند مهسا کرامتی با خبر نشد و فرزندش در سکوت خبری به دنیا آمد .

دلیل خداحافظی مهسا کرامتی از بازیگری چه بود؟ + عکس مهسا کرامتی و خانواده اش

عکس مهسا کرامتی کنار همسر و پسرش

وی پیرامون ملاک انتخاب نقش در فیلم یا سریال تصریح کرد:اولویت انتخاب نقش یا بازی در یک فیلم و سریال برای من اول فیلمنامه و بعد کارگردان است.همچنین کرامتی درباره انتخاب بازیگری در گذشته اظهار داشت:انسان ها در مسیری از زندگی قرار می گیرند که شرایطی باعث می شود شغلی را انتخاب کنند یا انتخاب نکنند. مسیر زندگی من و شرایط آن طوری بود که باعث شد، من در این حیطه فعالیت کنم. من اگر به گذشته بر می گشتم، باز هم بازیگری را انتخاب می کردم ولی شاید شکل آن عوض می شد و یک جور دیگر با آن برخورد می کردم.

بازیگر سریال خط قرمز در خصوص حیطه فعالیتش برای آغاز دوباره کار گفت:برای من باز هم فیلمنامه خوب مهم است؛ ولی الان موقعیت طوری است که شرایط حرفه ای کار بیشتر در سینما است و کارهای بهتری در سینما ایجاد می شود. ولی به هر حال بیشترین فعالیت من در تلویزیون بوده است و من و تلویزیون به هم عادت کرده ایم. مردم هم خواهان دیدن بازی من در تلویزیونهستند ولی ترجیح خود من کار خوب است.

دلیل خداحافظی مهسا کرامتی از بازیگری چه بود؟ + عکس مهسا کرامتی و خانواده اش

عکس مهسا کرامتی بازیگر سریال خط قرمز

مهسا کرامتی در پایان در خصوص معیار و ملاک جوانانی که می خواهند در حیطه بازیگری فعالیت کنند، گفت:متاسفانه آدم ها از دور که نگاه می کنند، فکر می کنند بازیگری اتفاق ساده و پیش پا افتاده ای است. همه خودشان را بازیگر توانمند می دانند ولی بعد از شرکت در کلاس ها و آزمونی که از این جوانان گرفته می شود، می فهمند نظرشان درست نبوده است و کار آسانی نیست.

پیشنهاد من به عنوان کسی که در این حیطه فعالیت کرده، این است که جوانان در مرحله اول با خود صادقانه مواجه بشوند و ببینند آیا استعداد، ذوق بازیگری را دارند یا خیر. منظور از آن، خوشتیپی، استایل خوب و زیبایی نیست بلکه منظور، ذوق و قدرت جذب تماشاگر است. چرا که ممکن است بعضی بازیگران به لحاظ زیبایی شناسی، زیبایی خاصی نداشته باشند ولی ذوق و انگیزه ای دارند که تماشاگر را مجبور به تماشای آنها می کند. جوانانی هم که به این حیطه علاقه مند هستند، باید در گام اول با خودشان رو راست باشند که آیا این ذوق بازیگری را دارند یا خیر. در گام دوم آموزش هایی لازم است تا بتوانند به هدف خودشان که همان بازیگری است، برسند.

دلیل کناره گیری مهسا کرامتی از بازیگری

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه