این طور که به نظر می رسد اکثر چهره های برجسته هالیوودی یا رستوران دارند و یا حداقل برای مدت کوتاهی این کار را تجربه کرده اند و حتی بعضی از آنها در این کار با هم شریک هستند.

مجله اینترنتی برترین ها
برترین ها:
این طور که به نظر می رسد اکثر چهره های برجسته هالیوودی یا رستوران دارند و یا حداقل برای مدت کوتاهی این کار را تجربه کرده اند و حتی بعضی از آنها در این کار با هم شریک هستند. همه ما خوب می دانیم که این کار به سرمایه زیادی نیاز دارد و خوب البته نیازی به توضیح نیست که این ستاره ها از این لحاظ هیچ مشکلی ندارند.

1- رایان گاسلینگ یک رستوران مراکشی به نام Tagine در بورلی هیلز دارد.

ستاره هایی که صاحب رستوران هستند2- رابرت دنیرو چند رستوران مختلف دارد. رستوران Nobu در نیویورک سوشی سرو می کند و رستوران های Ago در لوس آنجلس و Locanda Verde در نیویورک  مختص غذاهای ایتالیایی هستند.

ستاره هایی که صاحب رستوران هستند3- سندرا بولاک صاحب رستوران Bess Bistro در آستین تگزاس است. این رستوران که در سال 2006 افتتاح شده است غذاهای سنتی آمریکا را سرو می کند و تخصصش در غذاهای دریایی است.

ستاره هایی که صاحب رستوران هستند4- جاستین تیمبرلیک یک رستوران باربکیوی جنوبی به نام Southern hospitality ( مهمان نوازی جنوبی) در نیویورک دارد.

ستاره هایی که صاحب رستوران هستند5- مارک والبرگ همراه با برادرانش یک مغازه همبرگرفروشی به نام Wahlburgers در ماساچوست دارد.

ستاره هایی که صاحب رستوران هستند6- بروس ویلیس و آرنولد شوارتزنگر و سیلوستر استالونه  به صورت شریکی صاحب رستوران Hollywood Planet در نیویورک هستند.. این مجموعه رستوران های زنجیره ای به غذاهای خیلی گران و فضای مملو از خاطرات هالیوود معروف است.

ستاره هایی که صاحب رستوران هستند7- کوئنتین تارانتینو صاحب رستوران Do Hwa  در نیویورک است. غذای مخصوص این رستوران که در سال 2000 افتتاح شده است باربکیوی کره ای است.

ستاره هایی که صاحب رستوران هستند8- جان بون جووی صاحب رستوران Soul Kitchen در نیوجرسی است. در منوی این رستوران هیچ قیمتی نوشته نشده است و در آن از مشتریان خواسته شده است که فقط هرچقدر که می توانند پرداخت کنند!

ستاره هایی که صاحب رستوران هستند9- بریتنی اسپیرز هم برای مدتی سعی کرد رستوران داری کند و رستوران Nyla در نیویورک را در سال 2002 افتتاح کرد. ولی خوب در همان سال رستورانش را تعطیل کرد. البته خوانندگی بیشتر از رستوران داری به او می آید.

ستاره هایی که صاحب رستوران هستند10- لیدی گاگا در نیویورک رستورانی به نام Joanne Trattoria   دارد که به یاد عمه اش، جوان، که در سن 19 سالگی در اثر بیماری سل پوستی درگذشته نام گذاری شده اشت.

ستاره هایی که صاحب رستوران هستند11- اشتون کوچر چند رستوران در لوس آنجلس داشته است. رستوران های Dolce Enoteca e Ristorante و Ketchup الان تعطیل شده اند و رستوران Geisha House هنوز باز و مشغول به کار است.

ستاره هایی که صاحب رستوران هستند12- جنیفر لوپز هم یک رستوران  مخصوص غذاهای آمریکای لاتین به نام Madre's in Pasadena داشت. این رستوران از سال 2002 تا 2008 فعالیت داشت و سپس تعطیل شد.

ستاره هایی که صاحب رستوران هستند13- رابرت ردفورد نیز در پارک سیتی در ایالت اوتا، یک رستوران دارد. این رستوران که Zoom نام دارد در زمان مراسم «رقص خورشید» پاتوق همیشگی ستاره های معروف است.

ستاره هایی که صاحب رستوران هستند14- فرانسیس فورد کاپولای کارگردان هم یک رستوران به نام Rustic در گیسرویل کالیفرنیا دارد. خوب البته شکی نیست که این رستوران غذای ایتالیایی سرو می کند.

ستاره هایی که صاحب رستوران هستند15- ریچارد گر صاحب رستوران های The Barn و  The Farmhouseدر بدفورد  نیویورک است. این رستوران ها در سال 2008 افتتاح شده اند. The Barn فضایی رسمی و کلاس بالا دارد، در حالی که The Farmhouse فضایی خودمانی تر دارد.

ستاره هایی که صاحب رستوران هستند
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه