بازیکنان فوتبال به خودروهای خاص اهمیت زیادی می دهند. گویا آن ها در زمره کسانی هستند که نمی توانند وسایل نقلیه عادی سوار شوند.

مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 

هفته نامه تماشاگر: بازیکنان فوتبال به خودروهای خاص اهمیت زیادی می دهند. گویا آن ها در زمره کسانی هستند که نمی توانند وسایل نقلیه عادی سوار شوند. در هر کشوری، فوتبالیست های درجه یک، اتومبیل های آنچنانی هم سوار می شوند. کافیست یک بار بروید سر تمرین یکی از تیم های بزرگ تا این موضوع را به چشم خود ببینید. اما حالا که جام ملت های آفریقا در حال برگزاری است، بد ندیدیم که اتومبیل های گران قیمتی که ستارگان آفریقایی سوار آن می شوند را به شما معرفی کنیم.

1- ساموئل اتوئو (1.578 هزار دلار)

کامرون- سمپدوریا

خودرو: بوگاتی ویرون

ستاره های سیاه چه سوار می شوند؟!

یکی از معروف ترین و شاخص ترین چهره های فوتبال آفریقا، ساموئل اتوئو مهاجم پیشین تیم ملی کامرون و باشگاه های بارسلونا و اینتر است. اتوئو که اکنون در سمپدوریا توپ می زند یک دستگاه بوگاتی ویرون برای خودش خریده و با آن در سطح شهر رفت و آمد می کند. اما اکنون که به سمپدوریا رفته و فعلا در انگلستان زندگی نمی کند، شاید مجبور شود سوار همان فراری سابق اش شود!


2- دیدیه دروگبا (526 هزار دلار)

ساحل عاج- چلسی

خودرو: مرسدس اس ال 65

ستاره های سیاه چه سوار می شوند؟!

ستاره ساحل عاجی که به تازگی به چلسی برگشته، پس از گذراندن چند سال در چین و ترکیه، بار دیگر به یکی ازمهره های اصلی آبی های لندن تبدیل شده و ژوزه مورینیو رویش حساب ویژه ای باز کرده است. دروگبا یک مرسدس اس ال 65 دارد که برای خودش عالمی دارد. اتومبیلی خاص که قیمت بالایی دارد و می تواند از آن دست خودروهایی باشد که در لندن نگاه ها را به سوی خود بر می گرداند. این مدل مرسدس 12 سیلندر با موتور 6 لیتری، شتاب صفر تا صدی 3.9 ثانیه دارد.


3- اوبافمی مارتینز (561 هزار دلار)

نیجریه- سیاتل ساندرز

خودرو: مرسدس ال اس ارمک لارن

ستاره های سیاه چه سوار می شوند؟!

حالا در آمریکا سال های پایانی فوتبال خود را دنبال می کند. زمانی که این مرسدس را خرید چیزی درباره اش نگفت و منتشر نشد، اما بعد از چند ماه داستان رو شد! مارتینز در دوران حضورش در اروپا بازیکن گران قیمتی نبود، اما علاقه زیادش به خودرو باعث شد که سراغ موردهای فوق العاده شیک و گران قیمت برود.


4- الحاجی دیوف (640 هزار دلار)

سنگال- صباح اف سی

خودرو: مرسدس مک لارن اس ال آر

ستاره های سیاه چه سوار می شوند؟!

خودروی الحاجی دیوف 34 ساله هم شباهت های بسیاری به مرسدس مارتینز دارد. تنها فرقش این است که بنز مهاجم تیم فوتبال صباح مالزی، کانورتیبل نیست. البته در حال حاضر این بنز در انگلستان است و دیوف در مالزی باید به دنبال خودروی دیگری باشد!


5- سالی مونتاری (166 هزار دلار)

غنا- میلان

خودرو: لامبورگینی گالاردو

ستاره های سیاه چه سوار می شوند؟!

علاقه بسیار زیاد ستاره غنایی میلان تا آنجا پیش رفته که او تجارتی را هم در عرصه خودرو به راه انداخته و از این راه کسب درآمد می کند. مونتاری سال ها در ایتالیا زندگی کرده و در این کشور مردم عاشق مد و برند هستند. سوار شدن به یک خودروی ایتالیایی شاید در ایتالیا خیلی به چشم نیاید، اما لامبورگینی گالاردو هم خودرویی نیست که بتوان به سادگی از کنار آن گذر کرد.


6- جان اوبی میکل (210 هزار دلار)

نیجریه- چلسی

خودرو: بنتلی کنتیننتال جی تی

ستاره های سیاه چه سوار می شوند؟!

او از سال 2006 در لندن زندگی می کند و رفتارش حالا مثل انگلیسی های پولدار شده است. بنتلی هم از آن خودروهایی است که پردرآمدهای انگلیسی سوارش می شوند. اوبی میکل بنتلی کننتینتال جی تی خود را در سال 2008 خریده است. این مدل یکی از بهترین های تولیدشده محسوب می شود که کوپه بوده و موتور 12 سیلندر  6 لیتری اش، 602 اسب بخار نیرو تولید می کند.


7- امانوئل آدبایور (263 هزار دلار)

توگو- تاتنهام

خودرو: استون مارتین DBS وی 12

ستاره های سیاه چه سوار می شوند؟!

در پارکینگ منزل این ستاره بلند قامت انواع و اقسام خودروهای لوکس را می توان پیدا کرد. از جمله آن ها یک دستگاه مرسدس جی کلاس یک بنتلی و یک پورشه 911 کارا. همه این ها را که کنار بگذارید، آدبایور یک استون مارتین DBS وی 12 دارد که وقتی سوارش می شود، همه در خیابان های لندن به آن خیره می شوند. این خودروی گران قیمت هم از جمله وسایل نقلیه مورد علاقه انگلیسی هاست. حجم موتور این خودرو حدود 6 هزار سی سی است و موتورش 510 اسب بخار نیرو تولید می کند.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه