عکس های نوکیا ای وان گوشی موبال اندرویدی نوکیا. نوکیا جدیدترین گوشی اندرویدی خود را به نام Nokia A1 روانه بازار می کند. پس از خرید واحد موبایل نوکیا توسط مایکروسافت قرار شد تا سال 2016 هیچ گوشی با برند نوکیا به‌صورت مستقل توسط فنلاندی‌ها عرضه نشود. حالا در سال 2016 قرار است چند گوشی جدید بانام نوکیا عرضه شود که A1 یکی از آن‌هاست و آنچه مشاهده می‌کنید تازه‌ترین رندر از این گوشی است که سیستم‌عامل آن کاملاً اندرویدی نیست بلکه تم آن شبیه ویندوز است که به‌صورت ترکیبی و با لانچر Z طراحی و ساخته‌شد ...

عکس های نوکیا ای وان گوشی موبال اندرویدی نوکیا

نوکیا جدیدترین گوشی اندرویدی خود را به نام Nokia A1 روانه بازار می کند.

پس از خرید واحد موبایل نوکیا توسط مایکروسافت قرار شد تا سال 2016 هیچ گوشی با برند نوکیا به‌صورت مستقل توسط فنلاندی‌ها عرضه نشود.

حالا در سال 2016 قرار است چند گوشی جدید بانام نوکیا عرضه شود که A1 یکی از آن‌هاست و آنچه مشاهده می‌کنید تازه‌ترین رندر از این گوشی است که سیستم‌عامل آن کاملاً اندرویدی نیست بلکه تم آن شبیه ویندوز است که به‌صورت ترکیبی و با لانچر Z طراحی و ساخته‌شده و کمی شبیه تبلت N1 است.

درواقع سیستم‌عامل اندروید لآلی پاپ 5.0 به‌صورت کاستوم روی A1 تعبیه‌شده است.

گوشی سطح متوسط A1 بدنه پلی کربنات دارد و نمایشگر 5.5 اینچی فول اچ دی و مجهز به اسنپ دراگون 652 از دیگر ویژگی‌های آن است که تاریخ دقیق عرضه آن مشخص نشده است.

عکس های گوشی اندرویدی جدید نوکیا A1

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه